mLadíme – naladené na mladých V.

°Vážené organizácie a občianske združenia,možno práve aj Vy hľadáte odpovede na otázky:  Z čoho financovať projekty organizácie?Od koho získať peniaze a ako osloviť darcov?Ako správne napísať projekt alebo žiadosť o grant?Chcete sa naučiť tipy a triky, ako čo najefektívnejšie hospodáriť s rozpočtom organizácie, ako správne napísať projekt a ako osloviť potenciálnych darcov či sponzorov?Chcete sa zabaviť, spoznať nových ľudí a naučiť sa niečo užitočné?

Toto všetko a ešte niečo navyše vám ponúka 5. ročník konferencie MLADÍ SPOLOČNE, ktorej témou bude Finančný manažment a fundraising organizáce.

Konferencia sa uskutoční od 4. do 6. novembra 2015 v hoteli Villa Maura v Banskej Bystrici (Timravy 4, 974 01 Banská Bystrica).

Všetko, čo by ste ako členovia neziskových organizácií a občianskych združení mali vedieť o vlastnom rozpočte a hospodárení s ním, o fundraisingu a písaní projektov sa dozviete od našich lektorov – Stanislavy Mikovej a Petra Štefaňáka.

Konferenciu pre vás organizujú občianske združenia Mladá Rossija a molody.Rusyny (Mladí Rusíni). Na konferenciu sú pozvané organizácie a občianske združenia rôzneho zamerania a charakteru, ako mládežnícke, národnostné, náboženské, politické, športové, kultúrne, študentské a iné.

Strava je zabezpečená počas celého trvania konferencie. Ubytovanie na jednu alebo dve noci ponúkame pre účastníkov mimo Banskej Bystrice.Počet účastníkov konferencie je obmedzený.V prílohe nájdete pozvánku a podrobný program konferencie.

Záväzne sa prihlásiť môžete do 2. novembra 2016 vyplnením registračného formulára: http://www.survio.com/survey/d/A8O2F7P8O3S0X4F9Z

pozvanka-m-r_mladime-2016_001 program-konferencie-financny-manazment-a-fundraising-organizacie-_mladime-v-2016_001

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Comments are closed.